З УЗНАГАРОДАЙ!

Прэзідыум раённага Савета дэпутатаў і раённы выканаўчы камітэт вырашылі ўзнагародзіць Ганаровай граматай райсавета і райвыканкама
за бездакорную службу і ў сувязі з Днём ушаноўвання ветэранаў органаў унутраных спраў і ўнутраных войск Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь
Муха Паўла Сцяпанавіча – ветэрана Драгічынскай раённай грамадскай ветэранскай арганізацыі органаў унутраных спраў;
за добрасумленную плённую працу ў сельскагаспадарчай вытворчасці і ў сувязі з прафесіянальным святам
Саўчука Сяргея Мікалаевіча – трактарыста-машыніста сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Аляксеевічы-агра”,
Янушчыка Віктара Іванавіча – трактарыста-машыніста сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Бездзеж-агра”,
Капузу Генадзія Пятровіча – трактарыста-машыніста сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Брашэвічы”,
Грэбень Яўгенія Мікалаевіча – жывёлавода прыватнага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства “Гутава”,
Лычук Галіну Леанідаўну – аператара машыннага даення сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Ліпніцкі”,
Антончыка Сцяпана Антонавіча – намесніка старшыні сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Радавецкі”,
Шрамука Аляксандра Паўлавіча – трактарыста-машыніста сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Асавецкі”,
Валасевіча Рамана Міхайлавіча – трактарыста-машыніста сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Імянінскі”,
Панасюка Андрэя Аляксандравіча – трактарыста-машыніста сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Асіпавічы”,
Лошык Ларысу Кузьмінічну – аператара па штучнаму асемяненню жывёлы сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Прыазёрскі”,
Карповіча Леаніда Сідаравіча – галоўнага інжынера сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Агра-Дзеткавічы”,
Кароль Алену Іванаўну – аператара машыннага даення сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Радастаўскі”,
Максімовіч Еву Мікалаеўну – аператара машыннага даення сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Пенякова”,
Кірычыка Івана Пятровіча – загадчыка цэнтральнага склада камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства “Племянны завод “Заказельскі”,
Крука Сяргея Сяргеевіча – трактарыста-машыніста сельскагаспадарчага вытворчага філіяла “Прыазёрны” адкрытага акцыянернага таварыства “Драгічынскі камбікормавы завод”,
Раманюка Аляксандра Аляксандравіча – галоўнага заатэхніка адкрытага акцыянернага таварыства “Драгічынскі райаграсэрвіс”,
Міхаевіча Івана Міхайлавіча – трактарыста-машыніста ўнітарнага прадпрыемства “Драгічынскае прадпрыемства меліярацыйных сістэм”,
Бажко Фёдара Фёдаравіча – майстра вытворчага навучання дзяржаўнай установы адукацыі “Абласны аграрна-вытворчы прафесіянальны ліцэй”,
Барташа Міхаіла Васільевіча – ветфельчара Хомскай участковай ветэрынарнай лячэбніцы,
Сянчук Любоў Анатольеўну – галоўнага эканаміста па планаванню і прагназіраванню ўпраўлення сельскай гаспадаркі і харчавання Драгічынскага раённага выканаўчага камітэта.
Уручыць Пісьмо падзякі райвыканкама
за добрасумленную плённую працу ў сельскагаспадарчай вытворчасці і ў сувязі з прафесіянальным святам
Гардзеевай Кацярыне              Юр’еўне – галоўнаму эканамісту сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Асавецкі”,
Кожуху Анатолію Сяргеевічу – інжынеру па механізацыі працаёмкіх працэсаў камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства “Племянны завод “Заказельскі”,
Вялесіку Сяргею Васільевічу – эканамісту сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Імянінскі”,
Рэдзько Максіму Аляксандравічу – інжынеру па працаёмкіх працэсах адкрытага акцыянернага таварыства “Драгічынскі райаграсэрвіс”,
Шкледа Алесе Мікалаеўне – ветэрынарнаму фельчару сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Прыазёрскі”.
Віншуем з узнагародай!